Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym prowadzonym przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie LYSKOR.

Celem badania jest ocena wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru naszej LGD, a uzyskane wyniki będę podstawą do dostosowania jej zapisów do potrzeb mieszkańców. Ankieta jest anonimowa, a zebrane informacje będą udostępniane jedynie w postaci zbiorczej i wykorzystywane do monitorowania i ewaluacji działalności LGD Stowarzyszenia LYSKOR oraz wdrażania LSR.

Informujemy, że termin na wypełnienie ankiety dot. Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność został przedłużony do dnia 16 czerwca 2019 r. Wypełnienie ankiety zajmuje niespełna 5 minut.

Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Zapraszamy na kolejny VIII już Piknik Historyczny :)
 Tym razem cofamy się w czasie o 200 lat, aby spotkać Theresę Devrient, która na kartach swojego pamiętnika opisała swój pobyt w Czernicy :) Może będziecie mieć szczęście i uda się Wam spotkać Theresę podczas Pikniku i dostać na pamiątkę jej dziennik? Startujemy o 15:00.
- biegi uliczne
O 21:00 zapraszamy na koncert piosenek grupy DŻEM ze spektaklu "Skazany na bluesa".
Serdecznie zapraszamy :)

Piknik Historyczny w Czernicy

Silesian Sanda Club ma zaszczyt poinformować, iż nasz zawodnik jako reprezentant Polski wziął udział w 5 Mistrzostwach Europy Kung Fu w Moskiwie, które odbyły się w dnich 23-30.04.2019. Krzysztof Kubek startował w konkurencji walk, w drodze do finału pokonał bardzo mocnych zawodników z Azerbejdżanu oraz Turcji, niestety w finale musiał uznać wyższość Rosjanina który wygrał całą kategorię.
Z Moskwy poza srebrnym medalem Mistrzostw Europy przywiózł sporo doświdczeń.

me kris

Następnie w dniach 25-26.05. 2019 nasz klub wystartował w jubileuszowych  XXV Mistrzostwach  Polski Wu-Shu,  Nasi zawodnicy startujący w konkurencji walk Qingda zdobyli następujące medale: